RGB Pylon

Zadaniem programu RGB Pylon jest zarządzanie cenami dowolnych produktów (głównie cen na stacjach paliw). Program umożliwia zmianę cen sześciu produktów przy czym każda cena może składać się maksymalnie z sześciu cyfr i jednego przecinka. Cena danego wyrobu wyświetlana jest na dwóch wyświetlaczach cenowych, po jednym na każdą stronę pylonu. Jasność wyświetlaczy cenowych może być nastawiana ręcznie (z poziomu programu) lub może być automatycznie dostosowywana do aktualnie panujących warunków oświetleniowych (współpraca z czujnikiem natężenia oświetlenia).

RGB Pylon

W przypadku urządzeń specjalnych dedykowanych dla integratorów systemowych dopuszczamy możliwość stworzenia softwaru przez klienta.

RGB WagSet

Oprogramowanie RGB WagSet 2 przeznaczone jest dla firm instalujących wagi. Pozwala na skonfigurowanie wyświetlacza do współpracy z niemal każdym terminalem wagowym dostępnym na rynku. Znając protokół komunikacyjny posiadanego terminala, przy użyciu programu RGB WagSet 2, można „nauczyć” wyświetlacz posługiwania się tym protokołem. Ponadto można skonfigurować wyświetlacz tak, aby odpowiednio reagował na sytuacje takie jak nieustabilizowanie, przekroczenie zakresu pomiarowego, brak procesu ważenia itp. Istnieje również możliwość zaprogramowania własnego tekstu reklamowego. Czyni to nasze wyświetlacze urządzeniami uniwersalnymi, które można dopasować do własnych wymagań. Odpowiednio zaprogramowany wyświetlacz pamięta ustawienia również po odłączeniu zasilania.

Konfiguracja wyświetlacza jest procesem jednorazowym.